HomeFractie

Fractie

Gert  van Laar
Gert van Laar Fractie voorzitter G.van.Laar@rhenen.nl

Portefeuilles
Financien en bestuurszaken.

Gert Hovestad
Gert Hovestad Raadslid g.hovestad@rhenen.nl

Portefeuilles
Samenlevingszaken

Jaco van den Broek
Jaco van den Broek Fractievolger j.van.den.Broek@rhenen.nl
Marco Mulder
Marco Mulder Raadslid m.mulder@rhenen.nl
Peter de Rooij
Peter de Rooij Wethouder p.de.rooij@rhenen.nl

Portefeuilles
Ruimtelijke ordening
Regievoering invoering omgevingswet exclusief woningwet
Ruimtelijke projecten
Vergunningen
Openbare werken
Afvalinzameling
Natuur/landschap/agrarische zaken
Milieu/omgevingsdienst/Omgevingsdienst Regio Utrecht (ODRU)
Projectwethouder: Bedrijventerrein, Thymseberg, Ruimtelijke projecten (o.a. Butitenwal, Vogelenzang, 't bosje, Achterberg West 2/woonzorgcomplex, Rhenen Noord)

Bart van der Tang
Bart van der Tang Fractievolger b.van.der.Tang@rhenen.nl